Youtube Poradnik Hodowli Krewetek Crystal Red

Poradnik Hodowli Crystal Red

Cel stworzenia strony

Istnieje bardzo wiele stron o tym jak założyć krewetkarium, jak hodować kreweteki, czym je karmić i jak rozmnażać. Niestety informacje umieszczone na nich są często niekompletne lub niezrozumiałe dla początkujących krewetkarzy. Wiem o tym z własnego doświadczenia, ponieważ też kiedyś szukałem informacji na temat hodowli krewetek i niestety nie znalazłem dobrego źródła z uporządkowanymi informacjami.

Dopiero po zdobyciu wiedzy od innych doświadczonych hodowców udało mi się założyć pierwsze krewetkarium. Mogę się pochwalić, że warunki uzyskane przeze mnie są bardzo dobre, a dowodem na to jest coraz to szybsze przybywanie młodych krewetek w akwarium.

Dlatego też postanowiłem uporządkować i umieścić w jednym miejscu całą moją wiedzę o tym jak założyć krewetkarium oraz jak hodować i rozmnażać krewetki Crystal Red.

Co tu znajdziecie ?

Na stronie znajdziecie opis sprzętu potrzebnego do założenia krewetkarium. Zobaczycie jak krok po kroku założyć krewetkarium, przygotować wodę z filtra RO oraz jak rozmnożyć krewetki akwariowe.
W galerii znajdziecie kilka zdjęć oraz filmików z mojego krewetkarium.

Dlaczego krewetki Crystal Red ?

Myślę, że są to jedne z najładniejszych krewetek akwariowych dostępnych na polskim rynku, a ich hodowla nie jest aż tak trudna jak mogłoby się wydawać. Oczywiście jeśli podejdziemy do hodowli z rozsądkiem i cierpliwością.

Współpraca

Jeśli macie jakieś pytania, chcielibyście podzielić się swoją wiedzą lub wspomóc działanie strony to zachęcam do kontaktu ze mną. Wszelkie propozycje pomocy w rozwoju strony są mile widziane.

Krewetka akwariowa Crystal Red
Krewetka akwariowa Crystal Red
Krewetka akwariowa Crystal Red
Krewetka akwariowa Crystal Red
Youtube Poradnik Hodowli Krewetek Crystal Red